Vtipy můžete procházet tažením doprava nebo doleva
Sdílet na facebooku

Zahradnická sezóna startuje a s ní jsou pro vás připravena originální zahradnická trička od výrobce HobbyTriko.cz

Zahradnická trička s originálním potiskem

Už máte připraveny sazeničky, truhlíky, hrábě, rýče, sekačky a osekávačky? Že ještě ne? Je právě nejvyšší čas! Nezapomeňte i na vhodný zahradnický outfit. Na holinky, rukavice a originální zahradnická trička. Trička s krásnými zahradnickými motivy jsou oblíbený dárek nejen pro ženu vášnivou zahradnici, v nabídce jsou i trička pro muže. Vybírat můžete z široké nabídky potisků. Pánská trička mají volnější střih, dámská moderní, vypasovaný střih.

Dámské triko pro zahradnice

Dámské triko pro zahradnice

Zahradnická trička se jmény

Nechte vaší zahradnici nebo zahradníkovi vytisknout na tričko jméno! Hned se tak z trička stane milý a hlavně osobní dárek, kterým uděláte velkou radost. Proto jsou trička s vlastním potiskem – se jménem tak oblíbená. Jméno stačí jednoduše napsat do poznámky k objednávce a do 3-5 dní od nákupu máte tričko doma.

Dámské zahradnické triko

Dámské zahradnické triko

Vtipná zahradnická trička

Češi jsou národem zahrádkářů a zahradníků, ale mají i smysl pro humor. Oblíbeným dárkem pro muže i ženy je toto vtipné zahradnické tričko. Ideální pro zahradníky, kteří mají někdy zahradničení až nad hlavu:-).

Pánské zahradnické triko

Pánské zahradnické triko

Kde trička zakoupit?

E-shop www.HobbyTriko.cz nabízí široký výběr originálních triček. Tričko si objednáte jednoduše několika kliky a do 3-5 dní máte tričko doma. Nikde jide neseženete takový výběr motivů a velikostí. Bezproblémová výměna velikostí je samozřejmostí. E-shop garantuje kvalitní materiál i potisk a rychlé dodání do 3-5ti pracovních dní.

Prvotřídní kvalita

Originální a vtipná trička z eshopu www.HobbyTriko.cz jsou vyrobena ze 100% bavlny předního evropského výrobce textilu. Trička jsou potištěna nejmodernější technologií na trhu. Potisk se neloupe, nepraská a je příjemný na dotek. Nejedná se o levné a nekvalitní zažehlovací fólie, ale o opravdový potisk. Firma si zakládá na kvalitě materiálů a potisku. Důkazem toho jsou i kladné recenze zákazníků, kteří se do eshopu rádi vrací. Tak až vám dojdou nápady na dárek pro ženu nebo muže vášnivé zahradníky, kupte jim super tričko. Jedná se o dárek za několika stovek, kterým ale uděláte velikou radost.

Nový vtip

Nový vtip

Nastavte si zasílání vtipů do emailu. Každý den obdržíte jeden vtip pro zlepšení nálady.

Z odebírání se můžete kdykoliv jednoduše odhlásit. Váš email nedáme třetím stranám

Děkujeme. Nyní prosím potvrďte svou registraci , kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám právě odeslali

Share This