Opakuje se to každý rok stále dokola. Co koupit k narozeninám? Vsaďte na originální narozeninová trička z e-shopu HobbyTriko.cz

Nekupujte víno, kupte k narozeninám super tričko!

Zapomeňte na ohrané láhve vína, košile a ponožky, které už nikdo nechce dostat:-). Dneska frčí originální trička k narozeninám! Ano, i pro milovníky vína, můžete koupit super tričko. Tričko pro muže, kteří zrají právě jako víno. Na eshopu HobbyTriko.cz si vyberete z desítek originálních triček k narozeninám podle profesí a hobby. Narozeninová trička pro nejrůznější rybářské, houbařské, motorkářské, fotbalové a jiné legendy. Z nabídky si vybere téměř každý.

Narozeninové tričko

Narozeninové tričko 1976

Trička s věkem nebo rokem narození

To co dělá trička k narozeninám z eshopu HobbyTriko.cz tak jedinečná je právě možnost vlastní volby věku nebo roku narození oslavence. Společně s výtvarně propracovanými motivy dostane oslavenec milý a osobní dárek, na který jen tak nezapomene. Rok narození nebo věk stačí jednoduše napsat do poznámky k objednávce a do 3-5 dní od nákupu máte tričko doma.

Vtipné narozeninové tričko

Vtipné narozeninové tričko (čtyřicítka)

Title:

Alt: Vtipné narozeninové tričko

Vtipná trička k narozeninám

Má váš oslavenec smysl pro humor a unese takové to malé nevinné škádlení? A nebo si z něj chcete udělat trošku větší legraci? Tak právě vtipná trička k narozeninám jsou pro tuto příležitost ideální. Prostorově výraznějšímu oslavenci darujte tričko s nápisem „Narozen před 50 lety a 110 Kg”. Samozřejmě volba věku a váhy je na vás:-). Třeba ho tím nakopnete ke změně životního stylu, když se mu to nepovedlo napoprvé jako novoroční předsevzetí.

Vtipná narozeninová trička

Vtipné narozeninové tričko

Trička k 30., 40., 50. nebo k 60. narozeninám

Kulatiny jsou pádný důvod k pořádné oslavě a k výběru parádního dárku. Oslavence, který slaví 50. narozeniny určitě pobaví oblíbené narozeninové tričko s vtipným obrázkem a nápisem „Už jsem za půlkou”. V nabídce jsou i vtipná trička pro mladší ročníky, kteří jsou ještě před půlkou:-).

Kde trička zakoupit?

E-shop www.HobbyTriko.cz nabízí široký výběr triček k narozeninám. Tričko si objednáte jednoduše několika kliky a do 3-5 dní máte tričko doma. Nikde jide neseženete takový výběr motivů a velikostí. Pro velké jedlíky si vyberete tričko až do velikosti 4XL. Bezproblémová výměna velikostí je samozřejmostí. E-shop garantuje kvalitní materiál i potisk a rychlé dodání do 3-5ti pracovních dní.

Prvotřídní kvalita

Narozeninová trička z eshopu www.HobbyTriko.cz jsou vyrobena ze 100% bavlny předního evropského výrobce textilu. Trička jsou potištěna nejmodernější technologií na trhu. Potisk se neloupe, nepraská a je příjemný na dotek. Firma si zakládá na kvalitě materiálů a potisku. Důkazem toho jsou i kladné recenze zákazníků, kteří se do eshopu rádi vrací. Tak až vám dojdou nápady na dárek k narozeninám zkuste narozeninová trička. Jedná se o dárek za několika stovek, kterým ale uděláte velikou radost.

Nový vtip každý den do emailu

Nový vtip každý den do emailu

Nastavte si zasílání vtipů do emailu. Každý den obdržíte jeden vtip pro zlepšení nálady.

Z odebírání se můžete kdykoliv jednoduše odhlásit. Váš email neposkytneme třetím stranám

Děkujeme. Nyní prosím potvrďte svou registraci , kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám právě odeslali

Share This