Vtipy můžete procházet tažením doprava nebo doleva
Sdílet na facebooku

Opakuje se to každý rok stále dokola. Co koupit k narozeninám? Vsaďte na originální narozeninová trička z e-shopu HobbyTriko.cz

Nekupujte víno, kupte k narozeninám super tričko!

Zapomeňte na ohrané láhve vína, košile a ponožky, které už nikdo nechce dostat:-). Dneska frčí originální trička k narozeninám! Ano, i pro milovníky vína, můžete koupit super tričko. Tričko pro muže, kteří zrají právě jako víno. Na eshopu HobbyTriko.cz si vyberete z desítek originálních triček k narozeninám podle profesí a hobby. Narozeninová trička pro nejrůznější rybářské, houbařské, motorkářské, fotbalové a jiné legendy. Z nabídky si vybere téměř každý.

Narozeninové tričko

Narozeninové tričko 1976

Trička s věkem nebo rokem narození

To co dělá trička k narozeninám z eshopu HobbyTriko.cz tak jedinečná je právě možnost vlastní volby věku nebo roku narození oslavence. Společně s výtvarně propracovanými motivy dostane oslavenec milý a osobní dárek, na který jen tak nezapomene. Rok narození nebo věk stačí jednoduše napsat do poznámky k objednávce a do 3-5 dní od nákupu máte tričko doma.

Vtipné narozeninové tričko

Vtipné narozeninové tričko (čtyřicítka)

Title:

Alt: Vtipné narozeninové tričko

Vtipná trička k narozeninám

Má váš oslavenec smysl pro humor a unese takové to malé nevinné škádlení? A nebo si z něj chcete udělat trošku větší legraci? Tak právě vtipná trička k narozeninám jsou pro tuto příležitost ideální. Prostorově výraznějšímu oslavenci darujte tričko s nápisem „Narozen před 50 lety a 110 Kg”. Samozřejmě volba věku a váhy je na vás:-). Třeba ho tím nakopnete ke změně životního stylu, když se mu to nepovedlo napoprvé jako novoroční předsevzetí.

Vtipná narozeninová trička

Vtipné narozeninové tričko

Trička k 30., 40., 50. nebo k 60. narozeninám

Kulatiny jsou pádný důvod k pořádné oslavě a k výběru parádního dárku. Oslavence, který slaví 50. narozeniny určitě pobaví oblíbené narozeninové tričko s vtipným obrázkem a nápisem „Už jsem za půlkou”. V nabídce jsou i vtipná trička pro mladší ročníky, kteří jsou ještě před půlkou:-).

Kde trička zakoupit?

E-shop www.HobbyTriko.cz nabízí široký výběr triček k narozeninám. Tričko si objednáte jednoduše několika kliky a do 3-5 dní máte tričko doma. Nikde jide neseženete takový výběr motivů a velikostí. Pro velké jedlíky si vyberete tričko až do velikosti 4XL. Bezproblémová výměna velikostí je samozřejmostí. E-shop garantuje kvalitní materiál i potisk a rychlé dodání do 3-5ti pracovních dní.

Prvotřídní kvalita

Narozeninová trička z eshopu www.HobbyTriko.cz jsou vyrobena ze 100% bavlny předního evropského výrobce textilu. Trička jsou potištěna nejmodernější technologií na trhu. Potisk se neloupe, nepraská a je příjemný na dotek. Firma si zakládá na kvalitě materiálů a potisku. Důkazem toho jsou i kladné recenze zákazníků, kteří se do eshopu rádi vrací. Tak až vám dojdou nápady na dárek k narozeninám zkuste narozeninová trička. Jedná se o dárek za několika stovek, kterým ale uděláte velikou radost.

Nový vtip

Nový vtip

Nastavte si zasílání vtipů do emailu. Každý den obdržíte jeden vtip pro zlepšení nálady.

Z odebírání se můžete kdykoliv jednoduše odhlásit. Váš email nedáme třetím stranám

Děkujeme. Nyní prosím potvrďte svou registraci , kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám právě odeslali

Share This